Протипожежне тренування

16 грудня 2019 року в коледжі зв’язку та інформатизації ОНАЗ ім. О. С. Попова відбулось позапланове протипожежне тренування

З метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та відпрацювання у учасників освітнього процесу навичок і здатності самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникненні пожежі, визначати вирішальний напрям дій і вжиття заходів із запобігання та ліквідації пожежі в коледжі зв’язку та інформатизації з 06 грудня по 13 грудня 2019 року проведені позапланові протипожежні навчання та інструктажі з пожежної безпеки та цивільного захисту, виховні години з питань профілактики пожежної безпеки.
Студенти коледжу 2-го курсу денної форми навчання під керівництвом викладача інформатики Орлової Л. Б. розробили, роздрукували та розповсюдили серед усіх студентів коледжу інформаційні буклети:
Правила безпеки в осередку пожежі;
Небезпечність дихання чадним газом;
Правила поведінки під час гасіння пожежі;
Безпека дорожнього руху;
Безпека на воді та на льоду;
Безпека під час екскурсій і туристичних походів;
Безпека в побуті;

фото буклетів

Результатом проведеної роботи стало позапланове протипожежне тренування на тему «Евакуація учасників освітнього процесу і гасіння умовної пожежі», яке було проведене 16 грудня 2019 року об 10.00. Всі учасники освітнього процесу коледжу евакуювалися з приміщення за 3 хв.22 сек. та вишикувалися на майданчику перед будівлею коледжу.

Будемо сподіватися, що ці знання ніколи не знадобляться… Але регулярно будемо повторювати всі правила, щоб завжди бути напоготові. І зберегти найдорожче, що є у кожної людини – життя.

Протипожежне тренування, відео